بایگانی ها

دعوت به همکاری

ارسال شده توسط محمد زرندی ۱۳۹۲/۰۷/۰۴ - ۱٬۶۸۲ مشاهده - ارسال شده در کشاورزی

ضمن عرض سلام به کلیه ی اعضای محترم جامعه ی مجازی و آرزوی موفقیت های روزافزون برای تک تک عزیزان

احتراما به اطلاع میرساند بمنظور استفاده از ظرفیت های بسیار ارزشمند این مجموعه، در نظر داریم جهت تکمیل کادر مدیران گروه های کلیه ی گرایشهای کشاورزی از میان اعضای محترم این سایت برای هر بخش دو نفر را انتخاب نمائیم.

هدف از این گزینش راه اندازی یک سیستم جامع در آینده ای نزدیک و اشتغالزایی مجازی برای کلیه ی گرایشات کشاورزی در همه ی سطوح تحصیلی (حتی دانشجویان) میباشد.

این طرح که حاصل تحقیقات دوساله جمعی از دوستان است اکنون شش ماه است که مراحل اجرایی آزمایشی خود را طی میکند و بحمدلله نتایج مثبت خود را طبق پیش بینی های قبلی منعکس کرده است.

اعضای محترم ضمن عضویت در گروه بازار و کارآفرینی مجازی (ستون سمت چپ صفحه ی اصلی - گروههای محبوب) اقدام به بیان تخصص اصلی و تجربی خود که مدتی در آن زمینه اشتغال داشته و یا آشنایی کامل دارند، نمایند.

لازم بذکر است هیچ محدودیتی سنی، تحصیلی، سکونتی (به جهت مجازی بودن) و جنسیتی وجود ندارد.

باتشکر - گروه بازار و کارآفرینی مجازی 


برچسب اخبار: #استخدام #همکاری #استخدام کشاورزی
۲۵ نظر
 • پرويز پاوندمهر
  پرويز پاوندمهر اشتغالزايي مجازي ديگه چه جورشه ؟! اشتغالزايي حقيقي رو تمام كرديد همه چيز حل شده حالا مي خواهيد مجازي راه بيندازيد ؟! نمي دونم والله....
 • محمدرضا ایوبی صانع
  محمدرضا ایوبی صانع سلام
  امیدوارم این طرح شامل مرور زمان نشه
  پیروز باشید
  مهندس ایوبی
 • منصور شیرمرد
  منصور شیرمرد با سلام ضرورت پرداختن به این مهم از اولویت های جوامع پیشرفته محسوب میگردد با ایده و طرح شما کاملا موافقم و با عنایت به تجربه اندکم در این زمینه قطعا آینده روشنی را برای این فعالیت متصورم.ضمنا نسل حاضر و نسل آینده که فناوری اطلاعات جزیی از زندگی/معیشت و با...  بیشتر
 • سجاد اکبری تبار
  سجاد اکبری تبار پیشنهاد بسیار عالی می باشد پیشرفت روزافزون برای تمام حامیان خواستارم