»

بایگانی ها

روش شناختن دروغ های زنانه

ارسال شده توسط مريم نمائي ۱۳۹۲/۰۵/۲۳ - ۹۲۶ مشاهده - ارسال شده در Other

اگر فکر مي‌کنيد که همسرتان دروغگو نيست بهتر است در فکر خود تجديد نظر کنيد و در مورد دروغ گفتن‌هاي اطرافيان دقيق‌تر باشيد.

 در زندگي هر کس لحظاتي پيش مي‌آيد که افراد نمي‌توانند واقعيات را بيان کنند و اگر هم بيان کند آنرا با کم و بيش بيان مي‌کنند.

بررسي‌ها نشان مي‌دهنددر شکل‌گيري هر رابطه صداقت بسيار مهم است و اکثر رابطه‌ها و مخصوصا بين زن و شوهر‌ها از عدم صداقت به هم مي‌ريزد.

دانشمندان با انجام آزمايشاتي روي رفتار و احساسات زن‌ها دريافتند که زن‌ها براي رسيدن به اهدافشان در شرايط سخت دروغ مي‌گويند و نوع عمده‌ي‌ آن زماني اتفاق مي‌افتد که زن‌ها به چيزي نياز داشته باشند که مردها نمي‌توانند آن را فراهم کند.

زنان سلامت خود و خانواده‌شان بسيار مهم است و تقريبا هر کاري که انجام مي‌دهند به اين دليل است که به اين دو هدف دست يابند و بيشتر دروغ هايي که به اطرافيانشان مي‌گويند به خاطر اين دو موضوع است.

در مشاجرات هميشه دختران حق را به پسران مي‌دهند در صورتي که ته دلشان چيزي جز اين است و زن‌ها براي رسيدن به اهدافشان جملات را به کار مي‌گيرند که مردها از آنها اطلاعات چندان صحيحي ندارند.


برچسب اخبار: #شناخت دروغ
۱۹ نظر
 • قاسم قاسمی
  قاسم قاسمی این طرز صحبت ناعادلانه صحبت کردنو نمیپسندم...:(
  همه رو با هم ....:(
  ۱۳۹۲/۰۵/۳۰
 • عادله حسینی
  عادله حسینی بله ... من وقتی چند سال از حالای خودم جوون تر بودم نمی خواستم که همه رو ....
  اما براساس همون تحلیل هاو تحقیق ها و مشاهده ها فهمیدم چیزهایی که هست که در غریزه مردها و همراه با مردها بطور اشتراکی آفریده شده ... همونطور که برخی چیزها در زنها مشترکا خلق شده ...  بیشتر
 • رسول اکبری
  رسول اکبری
  ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
 • رسول اکبری
  رسول اکبری همه چیز به این عوامل بستگی داره .
  تربیت ونوع نگرش فردی.روند فعای فرهنگ جامعه وتقابلات آن باسایرجوامع
  .شرایط اقتصادی جامعه توام باسطوح مختلف ازتعریفات واژه امنیت.
  اما ازلحاظ ژنیتیک خانم ها بدلیل روحیات وتخیلات باید حدود وفرق حقیقت بارویا راشناخته ودررفتار...  بیشتر
  ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
 • منبع: سایت کنجکاو